Notice
This page is located in a preparation section till 20.09.2021.

All Courses of Winter 2021 / 2022

CodeNameSchedule
A0M33EOAEvoluční optimalizační algoritmyschedule
A0M33PARPraktická robotikaschedule
A6M33BIOBiometrieschedule
A8B17EMTATeorie elektromagnetického poleschedule
A8M36ACAPokročilé architektury počítačůschedule
B0B01PSTPravděpodobnost a statistikaschedule
B0B33OPTOptimalizaceschedule
B0B36PRPProcedurální programování (pro OI)schedule
B0B36ZALZáklady algoritmizaceschedule
B0B39MM1Multimedia 1schedule
B0B99PRPAProcedurální programování (pro EK a EEM)schedule
B0M33BDTTechnologie pro velká dataschedule
B2M37MAMMikroprocesoryschedule
B3B33ALPAlgoritmy a programováníschedule
B3B33ROBRobotikaschedule
B3B33VIRVidění robotuschedule
B3M33MKRMobilní a kolektivní robotikaschedule
B4B33ALGAlgoritmizaceschedule
B4B33RPHŘešení problémů a hryschedule
B4B33RPZRozpoznávání a strojové učeníschedule
B4B35OSYOperační systémyschedule
B4B39HRYPočítačové hryschedule
B4BPROJ6schedule
B4M33DZODigitální obrazschedule
B4M33PALPokročilá algoritmizaceschedule
B4M35PAPPokročilé architektury počítačůschedule
B4M36DS2Databázové systémy 2schedule
B4M36OSWOntologie a sémantický webschedule
B4M36SANStatistická analýza datschedule
B4M39APGAlgoritmy počítačové grafikyschedule
B4M39DPGDatové struktury počítačové grafikyschedule
B4M39GPUObecné výpočty na grafických procesorechschedule
B4M39MMAMultimédia a počítačová animaceschedule
B4M39PGR2Programování grafiky 2schedule
B4M39RSORealistická syntéza obrazuschedule
B6B36EAREnterprise architekturyschedule
B6B36OMOObjektový návrh a modelováníschedule
B6B36PJCProgramování v C/C++schedule
B6B36ZALZáklady algoritmizaceschedule
B6B39ZWAZáklady webových aplikacíschedule
BAB37ZPRZáklady programováníschedule
BAM31LETLékařská technikaschedule
BAM33ZMOZpracování medicínských obrazůschedule
BE3M33MKRMobile and Collective Roboticsschedule
BE4M33DZODigital Imageschedule
BE4M33PALAdvanced Algorithmsschedule
BE4M33SSUStatistical Machine Learningschedule
BE4M35PAPAdvanced Computer Architecturesschedule
BE4M36DS2Database systems 2schedule
BE5B33PRGProgramming Essentialsschedule
BE5B33RPZPattern Recognition and Machine Learningschedule
CGComputational geometry 
ITT1Intermediální tvorba a technologie I 
LUPLogical reasoning and programming 
MTBMATLAB 
PROPRO - merged BE3M33PRO B3M33PRO 
TDVThree-dimensional Computer Vision 
UIRArtificial Intelligence in Robotics 
XEP33GMMGraphical Markov Modelsschedule
XEP36UIRPlánování pohybu a rozhodování v roboticeschedule
XP33DIDschedule
ZMOZpracování medicínských obrazů / Medical Image Processing 

courses/start.txt · Last modified: 2021/06/08 13:59 (external edit)