All Courses of Summer 2021 / 2022

CodeNameSchedule
A4B36ACM1ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky I.schedule
A7B33DIFZpracování digitální fotografieschedule
A8B17ELDElektrodynamikaschedule
AROAutonomous robotics 
B0B01LGRLogika a grafyschedule
B0B17MTBMatlabschedule
B0B33OPTOptimalizaceschedule
B0B35APOArchitektura počítačůschedule
B0B36DBSDatabázové systémyschedule
B0B36MOOCb0b36moocschedule
B0B36PJVProgramování v JAVAschedule
B0B37NSINávrh systémů IoTschedule
B0B39ITT2Intermediální tvorba a technologie IIschedule
B0B39KAJVývoj klientských aplikací v Javascriptuschedule
B0B39PGRProgramování grafikyschedule
B0M39ITT2Intermediální tvorba a technologie IIschedule
B2B99PPCPraktické programování v C/C++schedule
B35APOArchitektura počítačů / Computer Architectures 
B3B33KUIKybernetika a umělá inteligenceschedule
B3B33LARLaboratoře robotikyschedule
B3B36PRGProgramování v Cschedule
B3M33AROAutonomní robotikaschedule
B3M33HROHumanoidní robotischedule
B4B36FUPFunkcionální programováníschedule
B4B36PDVParalelní a distribuované výpočtyschedule
B4B36ZUIZáklady umělé inteligenceschedule
B4B38PSIAPočítačové sítěschedule
B4BPROJ6b4bproj6schedule
B4M33GVGGeometrie počítačového vidění a grafikyschedule
B4M33MPVMetody počítačového viděníschedule
B4M35KOKombinatorická optimalizaceschedule
B4M36BINBioinformatikaschedule
B4M36ESWEfektivní softwareschedule
B4M36PUIPlánování pro umělou inteligencischedule
B4M36SMUSymbolické strojové učeníschedule
B6B36DSADatové struktury a algoritmyschedule
B6B36NSSNávrh softwarových systémůschedule
B6B36PROb6b36proschedule
BAB36PRGAProgramování v Cschedule
BAM33NINNeuroinformatikaschedule
BAM33ZSLZobrazovací systémy v lékařstvíschedule
BAM36BINBioinformatikaschedule
BE0B17MTBMatlabschedule
BE3M33AROAutonomous roboticsschedule
BE3M33HROHumanoidní robotischedule
BE4B36FUPFunctional Programmingschedule
BE4B36ZUIIntroduction to Artificial Intelligenceschedule
BE4M33GVGGeometry of Computer Vision and Graphicsschedule
BE4M33MPVComputer Vision Methodsschedule
BE4M35KOCombinatorial Optimizationschedule
BE4M36PUIPlanning for Artificial Intelligenceschedule
BE4M36SMUSymbolic Machine Learningschedule
BE5B33KUICybernetics and Artificial Intelligenceschedule
BE5B33PGEProgramming for Engineersschedule
BE5B35APOComputer Architecturesschedule
BEAM33ZSLMedical Imaging Systemsschedule
BEV033DLEDeep Learningschedule
BINBioinformatika 
D05DDITd05dditschedule
FUPFunctional Programming 
GVGGeometry of Computer Vision and Graphics 
HROHumanoid robots 
ITT2Intermediální tvorba a technologie II 
KOCombinatorial Optimization 
MPVMetody počítačového vidění / Computer Vision Methods 
MTBMatlab 
PGRPočítačová grafika 
PUIB4M36PUI + BEA4M36PUI 
RM35KOAKombinatorické algoritmyschedule
SMUSymbolic Machine Learning 
XEP33SMLStructured Model Learningschedule
XEP36AGTPokročilá výpočetní teorie herschedule
XP17PEMxp17pemschedule
XP33PPDxp33ppdschedule
XP33RODxp33rodschedule
XP33VTPxp33vtpschedule
XP36APLxp36aplschedule
ZSLZobrazovací systémy v lékařství / Medical imaging systems 
ZUIENG+CZ ZUI 

courses/start.txt · Last modified: 2021/09/20 18:49 (external edit)