All Courses of Summer 2020 / 2021

CodeNameSchedule
A4B36ACM1Seminář ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky I - V (A4B36ACM1-5)schedule
A4B36ACM2ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky II.schedule
A4B36ACM3ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky III.schedule
A4B36ACM4ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky IV.schedule
A4B36ACM5ACM pokročilá algoritmizace a programovací techniky V.schedule
A5M33IZSInformační a znalostní systémyschedule
A7B33DIFZpracování digitální fotografieschedule
A8B17ELDElektrodynamikaschedule
ACM_ALLACM_ALL 
AROAutonomous Robotics 
B0B17MTBMatlabschedule
B0B33OPTOptimalizaceschedule
B0B35APOArchitektura počítačůschedule
B0B36DBSDatabázové systémyschedule
B0B36MOOCMassive Open Online Courseschedule
B0B36PJVProgramování v JAVAschedule
B0B39ITT2Intermediální tvorba a technologie IIschedule
B0B39KAJVývoj klientských aplikací v Javascriptuschedule
B0M39ITT2Intermediální tvorba a technologie IIschedule
B2B99PPCPraktické programování v C/C++schedule
B35APOArchitektura počítačů / Computer Architectures 
B3B33KUIKybernetika a umělá inteligenceschedule
B3B33LARLaboratoře robotikyschedule
B3B36PRGProgramování v Cschedule
B3M33AROAutonomní robotikaschedule
B3M33UIUmělá inteligenceschedule
B4B36FUPFunkcionální programováníschedule
B4B36PDVParalelní a distribuované výpočtyschedule
B4B36ZUIZáklady umělé inteligenceschedule
B4B38PSIAPočítačové sítěschedule
B4BPROJ6Samostatný projektschedule
B4M33GVGGeometrie počítačového vidění a grafikyschedule
B4M33MPVMetody počítačového viděníschedule
B4M35KOKombinatorická optimalizaceschedule
B4M36BINBioinformatikaschedule
B4M36ESWEfektivní softwareschedule
B4M36PUIPlánování pro umělou inteligencischedule
B4M36SMUSymbolické strojové učeníschedule
B6B36DSADatové struktury a algoritmyschedule
B6B36NSSNávrh softwarových systémůschedule
B6B36PROSemestrální projektschedule
BAB36PRGAProgramování v Cschedule
BAM33NINNeuroinformatikaschedule
BAM33ZSLZobrazovací systémy v lékařstvíschedule
BAM36BINBioinformatikaschedule
BE0B17MTBMatlabschedule
BE3M33AROAutonomous Roboticsschedule
BE3M33UIArtificial Intelligenceschedule
BE4B36FUPFunctional Programmingschedule
BE4M33GVGGeometry of Computer Vision and Graphicsschedule
BE4M33MPVComputer Vision Methodsschedule
BE4M35KOCombinatorial Optimizationschedule
BE4M36PUIPlanning for Artificial Intelligenceschedule
BE4M36SMUSymbolic Machine Learningschedule
BE5B33KUICybernetics and Artificial Intelligenceschedule
BE5B33PGEProgramming for Engineersschedule
BE5B35APOComputer Architecturesschedule
BEAM33ZSLMedical Imaging Systemsschedule
BEV033DLEDeep Learningschedule
BINBioinformatika 
FUPFunctional Programming 
GVGGeometry of Computer Vision and Graphics 
ITT2Intermediální tvorba a technologie 2 
KOKO - Combinatorial Optimization: B4M35KO+BE4M35KO 
MPVMetody počítačového vidění / Computer Vision Methods 
MTBMATLAB 
PGRProgramování grafiky 
SMUSymbolic Machine Learning 
UIArtificial Intelligence / Umělá inteligence 
XEP33SMLStructured Model Learningschedule
XP17PEMPokročilý elektromagnetismusschedule
XP33PMDProbabilistic Models of Uncertaintyschedule
XP33RODRozpoznávání pro doktorandy (Pattern Recognition)schedule
XP33VTPComputer Vision – Theory and Practiceschedule
ZSLZobrazovací systémy v lékařství / Medical imaging systems 

courses/start.txt · Last modified: 2020/12/29 20:02 (external edit)