Warning
This page is located in archive. Go to the latest version of this course pages. Go the latest version of this page.

Fotovýlet - Letní Workshop DIF 2021

Datum: ČERVENEC 2021

Sraz je X.7. v 8h na stanici metra Nové Butovice. Výlet je nepovinný, nicméně budeme moc rádi, když se zúčastníte. Dejte nám, prosím, předem vědět, jestli se chystáte jít. Ideálně napište e-mail Romanovi Sejkotovi nebo Janu Šochmanovi (tradiční organizátor fotovýletu :). Je možné vzít si sebou jednoho kamaráda nebo kamarádku. Pouze 1 osobu, prosím, abychom nedopadli jako Hujerovi ve filmu Marečku, podejte mi pero!… “Zvedněte ruku, ať vidím, kam až sahají Hujerovi… :)”

Výlet bude tematicky nejvíce o fotografii krajiny, ale je možno to pojmout i jako Reportáž (rovněž cvičení Architektura, cvičení Portrét (pro ty, kteří to nestihli zjara) a když to počasí dovolí tak i cvičení Tělo (modelka Kristýna souhlasí… :) o našem putování, makro pohled na místní faunu a flóru, či libovolně jinak experimentovat. Součástí výletu bude i několik soutěží!

Půjdeme krajinou nad Prokopským údolím a naši cestu ukončíme obědem v místní hospodě (Hlubočepy), kde využijeme čas i na shlédnutí vašich (i našich) fotografií, trochu zpětné vazby a hlavně vyhlášení výsledků soutěží.

Pokud by byl nadbytek energie po této části výletu, můžeme dále pokračovat na Barandovské terasy, do opuštěného koupaliště a případně dál na Vyšehrad.

Budete potřebovat vlastní fotoaparát (možno si zapůjčit předem standardním způsobem). Ostatní vybavení je na vás - stativ, různé objektivy, světla, … Mějte ale na paměti, že si veškeré vybavení budete muset nosit s sebou celý den.

Pokud byste se chtěli připojit kdykoliv během dne, domluvte se buď s někým ze spolužáků, kteří s námi půjdou a nebo volejte přímo nám (Jan Šochman: 723 599 027, Roman Sejkot: 777 809 565).

Při focení celkem vyhládne, tak i přes to, že se stavíme na oběd, nezapomeňte si vzít svačinu s sebou! Dobrá obuv (jsou tam skály) a vhodné oblečení do přírody (kupodivu se nám už hodil i deštník, fotky v dešti jsou fajn…), sledujte předpověď počasí!

Fotovýlet DIF 2020

Datum: 13.5.2020

Fotovýlet 2020 se z důvodu coronavirové pandemie nekonal. Dodržovali jsme všechna vládní opatření a nechtěli jsme přispět k šíření nemoci. Doufáme, že v roce 2021 bude lépe a náš tradiční Fotovýlet se uskuteční. Většinou se koná při příležitosti Rektorského dne…

Fotogalerie z výletu 2019

Fotogalerie z výletu 2018

Fotogalerie z výletu 2017

Fotogalerie z výletu 2016

courses/a7b33dif/fotovylet.txt · Last modified: 2021/05/14 11:35 by sejkorom