Warning
This page is located in archive.

DIF FOTOVÝLET

Sraz je ve středu 16.5. v 8h na stanici metra Nové Butovice. Výlet je nepovinný, nicméně budeme moc rádi, když se zúčastníte. Dejte nám, prosím, vědět, jestli se chystáte jít, na doodle (nezávazné, jen pro přehled, kolik nás asi bude).

Výlet bude tématicky nejvíce o fotografii krajiny, ale je možno to pojmout i jako reportáž o našem putování, makro pohled na místní faunu a flóru, či libovolně jinak experimentovat. Součástí výletu bude i několik soutěží!

V první části výletu se projdeme (nad) Prokopským údolím, ve druhé vyrazíme na Barandovské terasy, do opuštěného koupaliště a případně dál na Vyšehrad. Uprostřed zakotvíme v hospodě na oběd a využijeme tento čas i na shlédnutí vašich fotografií a získání zpětné vazby.

Není nutné zůstat na obě části, ale doufáme, že vás to bude natolik bavit, že prostě neodoláte :)

Budete potřebovat vlastní fotoaparát (možno si zapůjčit předem standardním způsobem). Ostatní vybavení je na vás - stativ, různé objektivy, světla, … Mějte ale na paměti, že si veškeré vybavení budete muset nosit s sebou celý den.

Pokud byste se chtěli připojit kdykoliv během dne, domluvte se buď s někým z kamarádů, kteří s námi půjdou a nebo volejte přímo nám (JŠ: 723 599 027, RS: 777 809 565).

Při focení celkem vyhládne, tak i přes to, že se stavíme na oběd, nezapomeňte si svačinu s sebou!

Letos s sebou vemte plavky! Budeme si hrát :)

Fotogalerie z výletu 2018

Fotogalerie z výletu 2017

Fotogalerie z výletu 2016

courses/a7b33dif/fotovylet.txt · Last modified: 2018/05/23 10:33 by sochmjan